Szukasz pomysłu na tanie i efektowne gadżety reklamowe? Pomyśl o naklejkach, które można zakupić dzisiaj w wielu ciekawych wariantach.

Świetne nie tylko do oznakowania produktów, ale również jako forma reklamy – naklejki mają bardzo szerokie zastosowanie. Jeżeli szukasz pomysłu na atrakcyjnie wyglądające gadżety reklamowe, które można dodawać do zamówień, postaw na druk naklejek. Asortyment jest spory, ceny niskie, a zamówienie można złożyć również przez internet.

Naklejki w marketingu

Naklejki w biznesie mają bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej zamawiane są jako etykiety na produkty – pozwalają na ich szybkie oznakowanie. Warto jednak wskazać na jeszcze jedną opcję, czyli na druk naklejek na potrzeby reklamowe. 

Efektowne, kolorowe naklejki natychmiast przyciągają wzrok i mogą być świetnym pomysłem jako prezent dla klienta czy kontrahenta. Dodawane są do produktów, zamówień w sklepach internetowych, można rozdawać je podczas eventów – mogą dzięki temu skutecznie wspierać biznes, budując jego rozpoznawalność i wizerunek. 

Gdy zostaną umieszczone w widocznym miejscu, na przykład na samochodzie, laptopie czy telefonie, mogą wtedy działać jeszcze skuteczniej. Warto więc zadbać o to, aby były estetyczne i trwałe. Dzięki temu mogą skutecznie reprezentować firmę – niezależnie od tego, gdzie zostaną naklejone.

Rodzaje naklejek firmowych

Firmy oferujące druk naklejek mogą zaprezentować klientom różne warianty tych wydruków. W mniejszych nakładach przygotowywane są techniką druku cyfrowego, natomiast w większych na maszynach offsetowych. Mogą być też uszlachetniane za pomocą różnych dodatkowych technik, by nadać im efektowny wygląd i dodatkową trwałość.

Wybrane rodzaje naklejek firmowych:

  • naklejki wycinane – papierowe albo foliowe naklejki, które są precyzyjnie wycinane, także w misterne wzory
  • naklejki na przezroczystym tle – foliowe naklejki, które dzięki temu, że nie mają widocznego tła, mają tak efektowny wygląd
  • naklejki odblaskowe – dzięki temu, że wykonane są na specjalnych foliach odblaskowych, są od razu widoczne z daleka
  • naklejki wypukłe, 3D – wykonane z użyciem specjalnych tworzyw sztucznych, które nadają im sztywność i dodatkowo niebanalny wygląd
  • naklejki ścienne – dedykowane specjalnie do umieszczania na ścianach, świetnie sprawdzą się jako podarunek reklamowy, gdy będą miały efektowny wzór
  • naklejki hologramowe – jeden z ostatnich hitów, efektownie mienią się kolorami

Naklejki z nadrukiem – nie tylko z logo firmy

Aby naklejka mogła pełnić swoją rolę, powinna być odpowiednio wykończona takim nadrukiem, który będzie promować firmę.

Najczęściej prowadzony jest druk naklejek z logo firmy, ale do dyspozycji są także inne naklejki, na których duży logotyp zastępowany jest innymi obrazami, tekstem, aby wyglądać jeszcze ciekawiej, na przykład jako dekoracja.

Firmy prowadzące druk naklejek zapewniają klientom kompleksową obsługę, która obejmuje nie tylko samo wydrukowanie naklejek, lecz też projektowanie graficzne. Dzięki temu projektant przygotuje projekt druku zgodnie z życzeniami klienta.

Gdzie można zamówić druk naklejek?

Obecnie druk naklejek prowadzi niemalże każda drukarnia, która oferuje szeroki asortyment materiałów reklamowych. Można zamówić w niej wtedy naklejki zgodnie ze swoim pomysłem, a zamówienie będzie wykonane nawet w przeciągu kilku dni.

Dodatkowo druk naklejek można zamawiać przez internet. To wygodne rozwiązanie, biorąc pod uwagę fakt, że nie ma potrzeby udawania się osobiście do drukarni, by tam uzgodnić szczegóły. Wystarczy tylko zapoznać się z ofertami online, a potem wypełnić formularz zamówienia. Wykonane na zlecenie naklejki będą doręczone kurierem, pocztą albo do wybranego paczkomatu.

Komentarze

Dodaj komentarz