Kątowniki to materiały budowlane o szerokim zastosowaniu. Teraz ich najlepszego dostawcę można wyszukać także online.

Za pomocą kątowników realizuje się różne rodzaje konstrukcji. Wśród często wybieranych typów tych materiałów znajdują się kątowniki zimnogięte dostępne w wielu wariantach do wyboru. Teraz można zamawiać je również za pośrednictwem internetu bezpośrednio u dostawców.

Rodzaje kątowników zimnogiętych

Kątowniki zimnogięte zaliczają się do większej grupy kształtowników zimnowalcowanych. Powstają one poprzez technikę walcowania stali na zimno, aby nadać jej odpowiedni kształt, w tym przypadku kątownika, czyli elementy wyposażonego w kąt 90 stopni.

Wśród najczęściej używanych kątowników tego typu znajdują się kątowniki zimnogięte równoramienne, których długość ramion jest taka sama. Wykorzystywane są one między innymi do realizacji konstrukcji metalowych w branży budowlanej.

Kątowniki równoramienne oferowane są w różnych wariantach długości ramion – od 20 x 20 mm aż do 100 x 100 mm, co pozwala na ich indywidualne dopasowanie do konkretnych projektów.

Kątowniki zimnogięte – dostawcy

Dostawą kątowników giętych na zimno zajmują się przede wszystkim huty i konsorcja stalowe, które produkują różne rodzaje wyrobów hutniczych, w tym komponentów powstających ze stali.

W ich asortymencie można znaleźć blachy stalowe, stal zbrojeniową, rury, a także różnego rodzaju kształtowniki, w tym profile kwadratowe, prostokątne, kątowniki, ceowniki.

Aktualnie dostawcy komponentów stalowych bardzo często posiadają własne strony internetowe. Można zapoznać się na nich z dokładną ofertą, w tym z różnymi rodzajami kątowników zimnogiętych oraz ich wymiarami. Na tej podstawie można dobrać odpowiednie warianty kształtowników do konkretnych projektów.

Sprzedaż kątowników zimnogiętych

Klienci chcący zakupić kątowniki zimnogięte mogą również zrobić to za pośrednictwem internetu, składając swoje zapytanie ofertowe online, a następnie zlecając dostawę potrzebnych materiałów.

Ceny materiałów zależne są od wielu czynników, w tym między innymi od ich rodzaju, zastosowanej stali, wymiarów, wielkości zamówienia czy też dystansu potrzebnego do dostawy elementów. Są one kalkulowane indywidualnie, co pozwala na uzyskanie indywidualnej oferty.

Podsumowując, kątowniki zimnogięte, ale również innego rodzaju wyroby hutnicze można obecnie znaleźć także online. Dzięki temu, że firmy dostarczające tego typu kształtowniki mają własne strony, można łatwo dobrać właściwe wyposażenie i następnie od razu skontaktować się z dostawcą, aby uzyskać cennik i zlecić zamówienie.

 

Komentarze

Dodaj komentarz