Potrzebna toaleta przenośna? Dzisiaj tego typu obiekty można zamówić w wielu firmach. Gdzie szukać ofert? Jak dobrać odpowiednie wyposażenie tego typu? Czy warto zamówić je razem z dodatkowymi usługami?

Toalety przenośne – kiedy są konieczne?

Nie we wszystkich miejscach istnieje możliwość skorzystania z zaplecza sanitarnego. W takich przypadkach rozwiązaniem stają się toalety przenośne, które umożliwiają stworzenie go w praktycznie każdym miejscu.

Obecnie toalety przenośne wykorzystywane są w wielu miejscach, na przykład:

  • na placach budów
  • podczas eventów plenerowych
  • na parkingach
  • w parkach
  • w lasach
  • przy terenowych obiektach sportowych
  • przy cmentarzach
  • na działkach

Oczywiście, są to tylko wybrane miejsca, gdzie można wykorzystać toalety przenośne, ponieważ sprawdzą się one także w wielu innych lokalizacjach, by uzyskać wygodny dostęp do niezbędnego zaplecza sanitarnego.

Toaleta na plac budowy – co wybrać?

Plac budowy powinien być wyposażony w zaplecze sanitarne. W takiej sytuacji najczęściej stosuje się WC przenośne – tymczasowe, które po zakończeniu robót może być usunięcie z terenu inwestycji.

Warto pamiętać, że toaleta będzie konieczna zarówno wtedy, gdy realizowane są duże inwestycje budowlane, jak i podczas budowy domu jednorodzinnego dla ekipy pracowników.

Obecnie firmy dostarczające toalety przenośne, na przykład toalety przenośne z firmy Clipper, są oferowane w wielu różnych wariantach. Na place budowy najczęściej wybierane są standardowe, podstawowe toalety, które oferują dostęp do sedesu oraz do pisuaru.

Dostępne są także toalety wyższej jakości, między innymi toalety z umywalkami. Można także zamówić modele z dodatkowym wyposażeniem, na przykład ze specjalnymi podajnikami podkładek na toalety, ręczników papierowych.

Gdzie zamówić toaletę na plac budowy?

Toalety przenośne są aktualnie oferowane przez wiele firm, które mogą zapewnić klientom kompleksową obsługę w ramach ich dostawy oraz obsługi. Najlepiej zatem zapoznać się z różnymi ofertami, aby dobrać tę najlepszą dla danej inwestycji.

W internecie można już teraz zapoznać się z ofertami firm wynajmujących toalety. Można tam zapoznać się z ich wyposażeniem oraz z zakresem obsługi. Wybrane firmy prezentują również swoje cenniki, co także może być bardzo pomocne podczas dokonywania wyboru tej odpowiedniej.

W wyszukaniu odpowiednich ofert mogą także pomóc opinie, które publikowane są przez klientów firm. Dzięki temu można łatwo i wygodnie znaleźć firmę, która cieszy się największym zainteresowaniem i zaufaniem.

Serwis toalety – czy warto go wybrać?

Usługa jak serwis toalet, którą oferuje także wspomniana firma Clipper, polega na kompleksowej obsłudze zamówionych WC przenośnych.

Wybierając toalety przenośne z firmy Clipper, można skorzystać z obsługi w ramach usuwania nieczystości, dostarczania materiałów eksploatacyjnych do toalety jak papiery czy ręczniki papierowe, a także z usług polegających na czyszczeniu oraz na naprawie toalet.

Serwis toalety jest usługą dodatkowo płatną. Przy jego zamawianiu należy wziąć pod uwagę oczekiwaną częstotliwość serwisu, co związane jest z liczbą użytkowników toalety.

Ile kosztuje wynajęcie toalety przenośnej?

Ceny są zależne od rodzaju umowy i wybranej toalety, dlatego są one najczęściej wyceniane indywidualnie.

Najczęściej trzeba zapłacić od około 300 do 500 złotych za wynajęcie toalety długoterminowo na jeden miesiąc.

Warto skontaktować się z firmami wynajmującymi toalety, aby uzyskać dodatkowe informacje związane z ich wypożyczeniem oraz z kosztami serwisu.

Komentarze

Dodaj komentarz